Pollemik.com - Anket Sitesi
Yardım
Kullanıcı
Şifre
 Beni hatırla
Şifremi unuttum
Üye olmak istiyorum
Ana Sayfa
Anket Oluştur
Pollemik Anketleri
Pollemik.com - Kendi Sitenize Anket bölümü, kendi sitenizde kullanmak üzere anketler oluşturmanız için hazırlanmıştır.
- Kendi Sitenize Anket bölümüne üyelik için Pollemik.com'dan farklı olarak web sitenize ait bazı bilgilere ihtiyaç duyulmaktadır. Bu yüzden Kendi Sitenize Anket bölümüne ayrıca üye olmanız gerekmektedir.
Pollemik.com - Kendi Sitenize Anket bölümünde iki tür anket oluşturabilirsiniz: Girdiğiniz seçenekler arasından bir seçenek seçilebilen anketler, girdiğiniz seçeneklerden belirlediğiniz limitler dahilinde birden fazla seçenek seçilebilen anketler.
Oluşturduğunuz anketleri sitenizde kullanmak için, vereceğimiz HTML kodunu web sitenizin kaynak kodları içinde uygun yere kopyalamanız yeterli olacaktır.
Pollemik.com - Kendi Sitenize Anket bölümünde oluşturulan anketlere katılmak için üyelik şartı yoktur. Ancak anket oluşturmak için üye olmanız gerekmektedir.
Siteye üyelik ücretsizdir. Üye olmak için geçerli bir e-posta adresinizin bulunması ve web sitenizin adresini girmeniz yeterlidir.
Pollemik.com - Kendi Sitenize Anket bölümünü kullanabilmeniz için web sitenizin 'Kullanım Koşulları'nda belirtilen şartlara uygun olması gerekmektedir. Pollemik.com yönetimi uygunsuz bulduğu üyelikleri sonlandırabilir.
Anketleri listelediğiniz zaman başlarında küçük düğmeler görecekseniz. Bunlara tıklayarak yapabileceğiniz işlemler aşağıda açıklanmıştır:
İlgili ankette son durumu görmek için bu düğmeye tıklayın.
İlgili anketiniz için HTML koduna ulaşmak bu düğmeye tıklayın.
İlgili anketinizi silmek için bu düğmeye tıklayın.
Yardım  |  Sık Sorulanlar  |  Kullanım Koşulları  |  İletişim