Pollemik.com - Anket Sitesi
Kullanım Koşulları
Kullanıcı
Şifre
 Beni hatırla
Şifremi unuttum
Üye olmak istiyorum
Ana Sayfa
Anket Oluştur
Pollemik Anketleri
Kendi Sitenize Anket Bölümü Kullanım Koşulları
Kullanım Koşulları, siz ve Pollemik.com arasında yapılan yasal bir sözleşmedir. Pollemik.com tarafından sağlanan hizmetleri kullanmanız, burada yazılı tüm koşulları kabul etmiş olduğunuz anlamına gelmektedir. Pollemik.com bu sözleşmenin içeriğinde zaman içerisinde güncellemeler yapabilir. Bu güncellemeleri takip etmek de sizin sorumluluğunuzdadır. Hizmetleri kullanmaya devam etmenizle, değişikliklerin tümünü kabul ettiğiniz varsayılır.
Kullanıcı adı ve şifre bilgilerinizin gizliliği ile kullanıcı hesabınız altındaki tüm işlemler sizin sorumluluğunuz altındadır. Pollemik.com kullanıcı adınızın ve şifrenizin yetkisiz kullanımı sonucu ortaya çıkan kayıplardan sorumlu değildir.
Pollemik.com çeşitli amaçlarla başka sitelere bağlantılar içerebilir. Pollemik.com bu sitelerin içeriğinden, içeriğindeki değişikliklerden sorumlu değildir. Bu sitelerin kullanım koşullarını okumak ve bunlara uymak sizin sorumluluğunuzdadır.
Pollemik.com'u yasadışı hiçbir amaç için kullanamazsınız. Pollemik.com'da başkalarının ticari ve kişilik haklarına zarar veren ya da yasadışı içeriğe sahip anket oluşturamazsınız.
Oluşturduğunuz anketlerin ve bu anketlerin geçerlilik sürelerinin yasalara uygunluğu sizin sorumluluğunuzdadır (Örneğin, seçim ile ilgili anketleri seçim yasakları başlamadan kapatmalısınız). Pollemik.com bu tür içeriğe sahip olduğunu düşündüğü anketleri ve bunlara bağlı kullanıcı hesaplarını önceden haber vermeksizin kapatma hakkını tümüyle elinde tutar. Pollemik.com, anketlerin içeriğinden, anketlerin geçerlilik sürelerinden sorumlu değildir.
Pollemik.com hizmetlerini, bu hizmetlere zarar verecek, devre dışı bırakacak, kapasitesini aşacak veya bozacak şekilde kullanamazsınız, başkalarının bu hizmetleri sağlıklı olarak kullanmasını engelleyemezsiniz. Pollemik.com'un kaynaklarına hiçbir şekilde yetkisiz erişim girişiminde bulunamazsınız, bunları değiştiremez, silemez, herhangi bir yolla ele geçiremez ve dağıtamazsınız. Pollemik.com yetkisiz olarak değiştirilen içerikten ve gönderilen bilgilerden sorumlu değildir.
Kişisel bilgileriniz hiçbir şekilde üçüncü taraflara verilmez. Ancak yasal zorunluluk hallerinde, kişisel bilgileriniz ilgili kişi ve/veya kurumlara açıklanabilir.
Pollemik.com altında oluşturulan tüm anketlerin ve bu anketlerin sonuçlarının tüm kullanım hakları Pollemik.com'a aittir. Pollemik.com'da anket oluşturan kullanıcılar, anketleriyle ilgili her tür bilginin, Pollemik.com kaynak gösterilmek şartıyla başka ortamlarda yayınlanabileceğini, dağıtılabileceğini kabul eder ve bu bilgiler üzerinde hiçbir hak iddia edemezler.
Oluşturduruğunuz anketler, yalnızca üyelik bilgilerinizde belirttiğiniz sitelerde kullanılabilir. Bu anketler Pollemik.com'da oluşturulduğu şekilde yayımlanır. Soru ve seçenekler üzerinde daha sonradan herhangi bir değişiklik yapılamaz. Pollemik.com, 'Kullanım Koşulları'na aykırı anketleri önceden haber vermeksizin yayından kaldırabilir, üyelikleri iptal edebilir.
Pollemik.com, anket sonuçları ile veritabanındaki kullanıcı profillerini kullanarak, ankete katılan kişilerin genel eğilimlerini belirleyen demografik bilgiler oluşturma ve bu bilgileri her şekilde kullanma hakkına sahiptir, ancak kişisel bilgileri tek tek kullanamaz.
Pollemik.com'da yer alan içeriğin tamamı aksi belirtilmediği sürece Hit Bilgi Teknolojileri Ltd. Şti.'ye aittir. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'nun telif haklarına ilişkin hükümlerine göre Hit Bilgi Teknolojileri Ltd. Şti.'nin yazılı izni olmadıkça hiçbir kimse, yayıncı ve kuruluş, eserin tamamını veya bir kısmını yayınlayamaz, çoğaltamaz, alıntı yapamaz, yeniden kullanamaz.
Son güncelleme: 1 Mayıs 2013
Yardım  |  Sık Sorulanlar  |  Kullanım Koşulları  |  İletişim